• Facebook - Grey Circle
Hrad_Mladá_Boleslav.jpg

Stát, kraje, města, obce, informační centra ...

Služba ARTHUR je mobilní osobní asistent, který vám poskytne zcela nové možnosti komunikace s vaším obyvatelem a návštěvníkem vašeho regionu.

ARTHUR uživateli zobrazuje relevantní informace a doporučuje mu dění, zajímavosti nebo sdělení z dosažitelného okolí a všechny záznamy řadí podle vzdálenosti od místa, kde se klient právě nachází.

Migrace lidí ve vašem městě nebo regionu pracuje ve váš prospěch a přináší vám možnost oslovovat a získat další zákazníky pro vaše služby nebo akce. 

Sociální síť ARTHUR funguje jako páka, která vám pomáhá ve vašem úsilí. Uživatelé doporučují, hodnotí, vytváří fotky a obsah, sdílí zajímavosti nebo dění z okolí. Naše služba vás podporuje. 

Šetříme vám náklady. Decentralizovaná propagace znamená, že sdělení zadáte pouze jednou a to se zobrazuje na více místech. Na Arthur.city, na vašich stránkách, na sociálních sítích, na spřátelených stránkách. v mobilní aplikaci ARTHUR.

Vstupte do služby ARTHUR

Příprava vašeho účtu

Před spuštěním služby vám převedeme do účtu  ARTHUR kompletní soupis zajímavostí a objektů ve vašem katastru.

Nebo převezmeme vaše již existující data, která nám poskytnete.

Nastavíme automatizované stahování vašich akcí a událostí do naší databáze.

Správa záznamů

Dostanete přístup do komfortního online rozhraní, ve kterém budete spravovat své objekty, akce a události. 

Budete mít možnost aktivně oslovovat uživatele služby ARTHUR a řídit jejich pohyb ve vašem regionu. Oslovte i lidi mimo váš katastr a zvyšte váš dosah.  

Sdílený svět

ARTHUR je ekosystém. Na tvorbu dat nebudete sami. Data čerpáme z mnoha zdrojů a od různých subjektů. 

 

ARTHUR obsahuje zajímavá data pro každého, nemluvě o tom, že data do služby vkládají i samotní uživatelé. Využijte toho, že náš interaktivní svět žije.

The Park přidat záznam_small.jpg

ARTHUR

ARTHUR je určen pro komunikaci s možností zpětné vazby od uživatelů služby.

V databázi služby ARTHUR se nachází data z cestovního a turistického ruchu, data z historie, kultury, sportu, urbanizmu a architektury, občanská vybavenosti.

 

Naši službu lze využit i jako platformu pro tvorbu sdělení z občanského života nebo dění, případně jako rozhraní pro zobrazování výstupů z projektů "Chytré město" nebo "Chytrá obec".   

ARTHUR je sociální síť. To znamená, kdokoliv zapojený do služby může vkládat záznamy, v příspěvcích označit další uživatele nebo subjekty, komentovat záznamy, lajkovat nebo dislajkovat záznamy nebo přidávat do záznamů fotografie a komentovat je.

Součástí služby jsou také akce, události a dění, ale i služby typu ubytování, stravování a občanská vybavenost. Služba je připravena k importu jakýkoliv zajímavých nebo důležitých dat.

ARTHUR využívá technologie rozšířené reality. Pokud uživatele něco zaujme, stačí když pozvedne mobilní telefon, zacílí na daný objekt a ARTHUR mu odpoví. 

V rámci služby lze také vytvářet interaktivní hry, kvízy nebo výukové aktivity.

 

Nebuďte nudnou samosprávou, zapojte se a používejte to nejlepší. ARTHUR je zdarma ke stažení pro platformy Android a Apple.

 

Rozhledna.jpg

"I veřejná správa dokáže správně komunikovat ..."