• Facebook - Grey Circle
Lipno_partneři_velký.jpg

Partneři služby ARTHUR

Služba ARTHUR je mobilní osobní asistent, který vám poskytne zcela nové možnosti propagace vašich dat a informací, které chcete sdílet s veřejností.

Vlastníte informace nebo vytváříte tematické data? Plánujete nebo sdílíte akce a události? Staňte se partnerem služby ARTHUR a propagujte cíleně. Zobrazujte svá data v rozšířené realitě a nalezněte zcela nové možnosti propagace dat a informací.

ARTHUR vám poskytne přístup do online správy vašich záznamů a nabídne automatizovaný převod vašich existujících záznamů do naší DB. Služba je pro vás zdarma.

Do budoucna připravujeme projekt monetizace spolupráce s partnery. Vstupte do naší služby včas a získejte výhodu před vaší konkurencí. 

Vstupte do služby Arthur se svou službou

Zvyšte dosah svých dat a služby

Do služby zapracujete svá data (obsah vašich stránek nebo služby) velmi jednoduše.

Jaká data to mohou být? Například z cestovního a turistického ruchu, data z historie, kultury, sportu, urbanizmu, architektury a občanská vybavenosti nebo jakákoliv data ze veřejného nebo sociálního soužití.

Automatizované stahování vašich dat

Skrze xml feed si nastavíte automatizované stahování akcí a událostí, případně i jiných typů již existujících záznamů (dle vašeho záměru). 

Data automatizovaně vložíte do naší databáze a pro jejich správu využijete naše komfortní rozhraní.

Vlastníte nějaký portál nebo službu, která obsahuje ucelené informace (data) s autorským obsahem? Chcete rozšířit svůj dosah?  Nemusíte data ručně přepisovat. Automatizovaně je přenesete do naší služby. 

Pouze pár jednoduchých kroků

1) Zaregistrujte se naší do služby Arthur.

2) Po registraci vašeho uživatele, vytvořte v doméně Arthur stránku a pojmenujte ji. Na tuto stránku se budou vkládat vaše záznamy.

3) Arthur vám poskytne plnohodnotnou správu vašich záznamů. O správu záznamů se můžete podělit s dalšími uživateli, stačí pokud někomu dalšímu přidáte  oprávnění.

Hotovo

Vaše záznamy jsou aktivní a zobrazují se. Zajistíme vám odběr a vy získáte nové zákazníky nebo fanoušky. Blahopřejeme.

The Park sdílet záznam_small.jpg

Přínosy služby Arthur

ARTHUR je sociální síť. To znamená, že vaše záznamy se budou zobrazovat uživatelům služby a ti je budou hodnotit, doporučovat nebo k nim přidávat komentáře.

V případě, že to povolíte, mohou uživatelé také přidávat k vašim záznamům další obsah, například své fotografie. 

Vaše záznamy se stanou součástí ekosystému Arthur. Tedy vaše záznamy, mohou uživatele přikládat ke svému obsahu, sdílet je ve svých účtech sociálních sítí (například facebook nebo instagram) nebo je využít při tvorbě virtuálních her. 

ARTHUR využívá nejmodernější technologie. Mezi ně patří také rozšířená realita. Vaše záznamy se budou zobrazovat i v rozšířené realitě.

Arthur má i webovou službu. Portál běží na adrese www.arthur.city.

Mobilní aplikace ARTHUR je zdarma ke stažení pro platformy Android a Apple.

Hrad Mladá Boleslav

"Vaše data jednoduše vložíte, spravujete a prezentujete i v rámci jiných sociálních sítí ..."