Eliška_v2.jpg

Partneři služby ARTHUR

Služba Arthur je na jedné straně standardizované rozhraní pro vstup dat, na druhé straně ucelená a silná platforma pro interpretaci vašich dat uživatelům. 

Vaše data naimportujete skrze rozhraní do naši DB a v komfortní správě je budete mít pod kontrolou. Arthur nabízí tzv. sdílenou správu dat, tedy o starosti se správou se můžete poděli s dalšími správci.  

Arthur je sociální síť. Uživatelé vytváří vazby, vstupují do obsahu služby, hodnotí, komentují a tím s vaším obsahem pracují. Vaše záznamy se stanou součástí komplexního světa, kterého výstupy budete mít pod svou kontrolou.

Vaše záznamy se budou zobrazovat v mobilní aplikaci (Android, Apple) a také na portálu https://arthur.city/. Záznamy Arthur zobrazuje podle vzdálenosti od pozice klienta. Získáte statut Partner, tedy uživatel uvidí ucelenou prezentaci vašich dat.

Pokud vlastníte ucelené informace, vytváříte tematické data, plánujete nebo sdílíte akce a události, Arthur je zde pro vás. Staňte se partnerem služby ARTHUR a zobrazujte svá data v rozšířené realitě a nalezněte zcela nové možnosti propagace dat a informací.

Vstupte do služby Arthur se svou službou

Vlastníte nějaký portál nebo službu, která obsahuje ucelené informace (data) s autorským obsahem? Chcete rozšířit svůj dosah?  Nemusíte data ručně přepisovat. Automatizovaně je přenesete do naší služby. 

Zvyšte dosah svých dat a služby

Do služby zapracujete svá data (obsah vašich stránek nebo služby) velmi jednoduše.

Jaká data to mohou být? Například z cestovního a turistického ruchu, data z historie, kultury, sportu, urbanizmu, architektury a občanská vybavenosti nebo jakákoliv data ze veřejného nebo sociálního soužití.

Registrace uživatelů.png
Dokument.png

Přeneste k nám svá data

Skrze xml feed si nastavíte automatizované stahování akcí a událostí, případně i jiných typů již existujících záznamů (dle vašeho záměru). 

Případně nám data předáte v strukturované podobě, například skrze excel dokument a my je do systému naimportujeme.

Start_služby_Arthur.png
Objednávka.png
Dokument.png

Pouze pár jednoduchých kroků

1) Zaregistrujte se naší do služby Arthur.

2) Po registraci vašeho uživatele, vytvořte v doméně Arthur stránku a pojmenujte ji. Na tuto stránku se budou vkládat vaše záznamy.

3) Arthur vám poskytne plnohodnotnou správu vašich záznamů. O správu záznamů se můžete podělit s dalšími uživateli, stačí pokud někomu dalšímu přidáte  oprávnění.

Automaticke_stahováni_záznamů.png
Import_záznamů.png
Zprovoznění služby.png

Hotovo

Vaše záznamy jsou aktivní a zobrazují se. Zajistíme vám odběr a vy získáte nové zákazníky nebo fanoušky. Blahopřejeme.

The Park sdílet záznam_small.jpg

Přínosy služby Arthur

ARTHUR je sociální síť. To znamená, že vaše záznamy se budou zobrazovat uživatelům služby a ti je budou hodnotit, doporučovat nebo k nim přidávat komentáře apod.

Vaše záznamy se stanou součástí ekosystému Arthur. Tedy vaše záznamy, mohou uživatele přikládat ke svému obsahu, sdílet je ve svých účtech sociálních sítí (facebook nebo instagram) nebo je využít při tvorbě virtuálních her. 

Získáte status Partner služby. Vaše data bude služba aktivně nabízet uživatelům a získáte přístup k statistikám, díky kterým budete moc s daty pracovat. 

ARTHUR využívá nejmodernější technologie. Mezi ně patří také rozšířená realita. Vaše záznamy se budou zobrazovat i v rozšířené realitě.

Mobilní aplikace ARTHUR je zdarma ke stažení pro platformy Android a Apple. Webová verze je dostupná na https://arthur.city/.

Statut Partner je zcela zdarma a je založena na oboustranné spolupráci a přínosu.

Hrad Mladá Boleslav

"Vaše data jednoduše vložíte, spravujete a prezentujete i v rámci jiných sociálních sítí ..."

  • Facebook - Grey Circle