© 2019 Vlapon innovation s.r.o.

ARTHUR má pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků a výborné hodnocení od uživatelů.

app-store.png
google-play.png
 

Kam směruje služba ARTHUR

Službu ARTHUR stavíme tak, aby se do budoucna stala univerzálním komunikačním nástrojem. Alfou a omegou je vytvoření DB strukturovaných dat, meta-dat, vazeb a navazující logiky na získávání a zpracování dat.

 

Cestovní ruch je pouze začátek. V rámci terciálního sektoru existuje obrovské množství různých výstupů (zdrojů dat). Výstupy chceme propojit s daty od uživatelů. Vytvoříme masivní sdílený virtuální prostor, který provážeme se sponzorovanými záznamy (vytváříme marketplace). 

Kamkoliv uživatel naši mobilní aplikace půjde, bude mít přehled o svém okolí, bude mít přehled o věcech, které se udály v nedávné době, o zajímavostech v okolí, zahraje si interaktivní hry, bude sledovat virtuální stopu svých přátel, může se dozvědět historické zajímavosti, pikantnosti, fakta, dostat tipy na akce nebo mu ARTHUR může doporučit nákup zajímavého sortimentu v jeho okolí apod. 

Co nás v následujících etapách vývoje čeká

Nekonečný seznam relevantních záznamů z okolí

Vytvoření vyšší logiky sponzorovaných záznamů (topovaná content inzerce apod.)

Sociální síť – interakce mezi uživateli, fotogalerie, galerie, vytváření vlastních záznamů (postování)

Chatbot

Služby stavěné na AR a interaktivních výstupech

ARTHUR agreguje data, ale také (a to zejména) konsoliduje služby. Se zákazníky (městy), v současné době připravujeme nové služby (do provozu 2020). Tyto služby jsou samozřejmě přenositelné na další města nebo subjekty:

Rezervační systém

Systém dotací určených do sportu nebo kultury (i jiné účely)

Systém vouchers (podpora aktivit obyvatelů města skrze vouchers)

Interaktivní hry s využitím rozšířené reality (Augmented reality)

 

Monetizace

Každý záznam v naší službě má své GPS – je lokalizovaný nebo je navázaný na záznam s GPS.  Víme, kde se uživatel naší služby nachází, případně kudy se pohybuje. Předáváme informace, o které uživatel stojí a zároveň nabízíme sponzorované záznamy.

Města, obce, svazky, masky, kraje, stát 

V rámci České republiky neexistuje žádná konsolidovaná služba, která by nabízela možnosti sdílení informací a komunikaci s obyvateli. Tuto mezeru ARTHUR zaplňuje. Služba propojuje samosprávy mezi sebou, vytváří sdružený (vícenásobný sběr dat), zavádí pojem virtuální databáze, dává městům možnost aktivního řízení obyvatel a návštěvníků po svém katastru a řadu dalších inovací.

 

Základem služby jsou data a my jsme vytvořili silný backend (a logiku) pro tvorbu a získávání dat, více na https://www.arthurapp.cz/

Podnikající subjekty

 

ARTHUR ví, kde se jeho uživatel nachází, ví kudy se pohybuje a je schopen mu nabízet relevantní obsah. V rámci seznamu relevantních záznamů bude ARTHUR nabízet možnosti kulturního, portovního vyžití, ale také různé služby nebo výhodné koupě (kamenné provozovny, ale také API rozhraní na eshopy, heuréka, slevomaty apod.) 

Rychlá nabídka

 

Modelová situace: Jsem provozovatel fyzické služby (například kavárny). Chci vytvořit akci / nabídku (například o víkendu pořádáme koncert). Moje provozovna je již v ARTHURovi registrována. Vytvořím nabídku, dopním podmínky, nafotím a zveřejním (vše ze svého mobilu). Zaplatím poplatek za zveřejnění a ARTHUR vytvoří pobídku pro uživatele v okolí. ARTHUR sponzorovaný záznam zobrazuje v seznamu, ale také nabízí skrze notifikační záložku.

Závěrem

Mobilní aplikace ARTHUR byla v roce 2019 nasazena v beta verzi do zkušebního provozu. Žádnou reklamu nebo promo jsme ji proto nedělali. Tento rok jsme se zaměřili na odladění technologií, nastavení procesů a vytváříme vztahy s partnery, kteří tvoří data apod. Vše ve snaze být připraveni na další rok a sezónu. Naší ambicí je jít příští rok na SK a potom do okolních států. 

"A co teď drahá?" 

"Nevím, zeptáme se Arthura co nám doporučí."